Krizsik Andi személyi edző és coach tanácsai kánikula idejére.
Mivel az edzés nem szezonális hobbi, hanem életmód, az évszakok változása csak a körülményeket változtatja meg. Nem kell megfosztani magunkat a mozgás örömétől. Persze az időjárás nagyban befolyásolja a teljesítményt és a közérzetet, de kellő odafigyeléssel nem kizsákmányoljuk magunkat, hanem alkalmazkodunk és minden évszakban ki tudjuk hozni magunkból a maximumot.
Nyáron a hőség miatt elsősorban a folyadékbevitelre figyeljünk, ez kiemelten fontos. A melegben sokszor nem is eszünk annyit, mint általában, a könnyű fogásokat kívánjuk.
A szabadtéri edzés motiválóbb lehet, több lehetőség adódik. A napsütésben, friss levegőn való mozgást érdemes kihasználni.
Velem idén nyáron a Sas Gardensben délelőttönként négyszer is találkozhattok.
Ha szeretnél egy kellemes délelőttöt mozgással, feltöltődéssel, strandolással és jó társasággal eltölteni egy gyönyörű környezetben, szeretettel várlak ezen a helyen az alakformáló óráimon.
Ne foglalkozz azzal, hogyha úgy érzed nem vagy tökéletes formábban. A lényeg most is a közös mozgás öröme, a kikapcsolódás és hogy együtt eltöltünk egy szuper napot.
A gyülekező minden reggel 9 óra, a közös program 14 óráig tart. Lesz alakformáló óra, nyújtás, strandolás, pihenés, beszélgetés, közös ebéd lehetőség és kötetlen kérdezz-felelek.
A részvételhez a Sas Gardens pénztárában a Pilates Jegyet kell kérni. Ez igényel egy fontos pontosítást: ugyan Pilates Jegy a belépő neve, de én nem pilates órát tartok, hanem egy lendületes, teljes testes alakformáló órát, amelyet bárki tud követni.
Pilates Jegy: 10.000 Ft/fő
Lehet hozni gyermeket is, számukra csak a strandbelépőt kell megváltani.
Ami jó, ha van nálad: vizet, törölközőt, jóga- vagy tornaszőnyeget, kézi súlyzót (ha van), gumiszalagot (ha van).
Részletek itt.
Borítókép: Krizsik Andi honlapja






